Uzenářství

Náš sortiment vlastních uzenářských výrobků:

Během roku se snažíme vyhovět zákazníkům a připravujeme pro ně sezónní výrobky. V letních měsících vyrábíme naložená masa na gril z vepřového, kuřecího a hovězího masa. Naložená selátka připravená přímo ke grilování. Nejvíce žádané u zákazníků jsou špekáčky ručně vázané provázkem a uzená kýta s kostí na gril. Během měsíce vyexpedujeme cca 500 kg této uzené kýty. V zimních měsících nabízíme kroupová a žemlová jelita, jaternice, vinnou klobásu, tlačenku. Každý pátek vaříme čerstvou dršťkovou nebo zabijačkovou polévku. V době velikonoc nabízíme do barevných textilních střev i plněná šunková vajíčka.

Na přání zákazníka můžeme vyrobit, uzenářské balíčky, obložené mísy, aspikové dorty, šunkové prasátko z formy a šunkové prasátko v barevném textilním střevě.

Ve výrobcích nejsou použity žádné náhražky ani drůbeží separáty, které zajistí laciné, ale nekvalitní výrobky. Většina výrobků je vhodná pro bezlepkovou dietu. Ve výrobcích je jen nejnutnější množství přídavných konzervačních látek, aby byla zajištěna trvanlivost, a tím zdravotní nezávadnost výrobků. 

V poslední době máme zákazníky, kterým vyrábíme pouze na objednávku výrobky z řady SKOT tj. výrobky vyrobené pouze z hovězího masa. Zde můžeme nabídnout hovězí pikantní a jemné párky ve skopovém střívku, dále hovězí salám s pepřem, turistický hovězí salám a lovecký hovězí salám.

Novinky

Dovolená 2023

14.7.2023 Ve dnech 31.7. - 6.8. 2023 bude ZAVŘENO z důvodu dovolené. více...

Holandský řízek

13.4.2022 Začali jsme vyrábět hotové Holandské řízky více...