Řeznictví

Na pultech našich prodejen Vám nabízíme kvalitní čerstvé a prověřené maso z Čech. Závozy našich dodavatelů čerstvého vepřového a hovězího masa jsou prováděný každý den.

Hovězí maso nakupujeme buď ve 1/4 přímo z jatek nebo živé býky od farmářů z okolí Chotěboře z Vysočiny a necháváme si je porazit na jatkách kde probíhá přísná veterinární kontrola. Hovězí maso prodáváme jenom z mladých býků a to do stáří 24 měsíců.

Sortiment z hovězího masa: hovězí zadní, roštěná, falešná svíčková, pravá svíčková, přední s kostí, přední bez kosti, péro, oháňka, hovězí pupek, hovězí víčka, mleté maso, kosti, lůj, hovězí droby, hovězí dršťky.

Vepřové maso nakupujeme v 1/2 z jatek nebo také od farmářů z okolí Chotěboře.

Sortiment z vepřového masa: vepřová kýta s kostí, vepřová kýta bez kosti kuch. upravená, vepřová kýta na roládu, vepřová kotleta s kostí, vepřová kotleta bez kosti, vepřová krkovice s kostí, vepřová krkovice bez kosti, vepřová plec bez kosti, vepřová plec s kostí, vepřový bok s kostí, vepřový bok bez kosti, vepřová panenka, vepřové hřbetní a plstní sádlo, mleté maso, v kolena zadní a přední, nožky, naložená masa na gril - kýta a krkovice.

V našem sortimentu dále máme: telecí maso, jehněčí maso, skopové maso, zvěřinu: jelení maso, daňčí maso a kančí maso.

Dále chlazené a mražené kuřecí maso z Vodňan a krůtí maso chlazené z Jižní Moravy.

Novinky

Dovolená 2023

14.7.2023 Ve dnech 31.7. - 6.8. 2023 bude ZAVŘENO z důvodu dovolené. více...

Holandský řízek

13.4.2022 Začali jsme vyrábět hotové Holandské řízky více...