Prodejny Řeznictví Stejskal s.r.o.

prodejna Řeznictví Stejskal v ChotěbořiProdejna Řeznictví Stejskal v Chotěboři se nachází na rušné ulici Krále Jana v blízkosti obchodních center Doubravka a Modrá hvězda. V prodejně vás obslouží profesionální personál. Parkování je možné v podélném parkovacím pruhu nebo na nedalekém parkovišti naproti obchodnímu centru Doubravka. Začátkem roku 2016 proběhla velká rekonstrukce a modernizace obchodu, výměna výloh a dveří, vnitřních obkladů prodejny a nové moderní osvětlení. Rekonstrukce trvala tři týdny. A probělha úspěšně. Český svaz zpracovatelů masa ocenil novou prodejnu v soutěži  Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2016  výtěztvím krajského kola a postupu do celostátního kola.

Řeznictví Stejskal Havlíčkův BrodProdejna Řeznictví Stejskal v Havlíčkově Brodě se nachází ve Strojírenské ulici, přímo naproti hypermarketu Albert. V brodské prodejně můžeme zákazníkům nabídnout žádané teplé pečené výrobky přímo z konvektomatu (uzená žebra na kmínu, bůček, krkovice, sekaná). Parkování je možné přímo před obchodem.

Veškerou uzeninu i maso zakoupené v našich prodejnách, můžeme zákazníkovi na počkání vakuově zabalit. Tím prodloužíme trvanlivost výrobků až na 14 dní. Naše prodejny jsou vybaveny moderními chladícími pulty, závěsnými skříněmi a elektronickými vahami. Otevírací doby prodejen jsou uvedeny na stránce kontaktů.

Novinky

Dovolená 2023

14.7.2023 Ve dnech 31.7. - 6.8. 2023 bude ZAVŘENO z důvodu dovolené. více...

Holandský řízek

13.4.2022 Začali jsme vyrábět hotové Holandské řízky více...