top of page

so 02. 9.

|

Praha 7

Dožínky na Letné 2023

Přicházejí nezapomenutelné Dožínky na Letné! Připojte se k nám na největší slavnosti sklizně v roce 2023. Představte si svěží vzduch, živou hudbu a radostné smích v prostředí plném tradice a oslav.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Dožínky na Letné 2023
Dožínky na Letné 2023

Čas a místo

02. 9. 2023 9:00 – 18:00

Praha 7, Letná, 170 00 Praha-Praha 7, Česko

O události

Přijďte se k nám připojit na nezapomenutelné Dožínky na Letné v roce 2023. Tato slavnost sklizně vás zavede do světa tradičních hodnot, zábavy a radosti.

Na Letenské pláni se setkáte s špičkovými zemědělci, kteří předvedou svou bohatou úrodu a přinesou k ochutnání lahodné místní speciality. Užijte si vůni čerstvého pečiva z místní pekárny, která zanechává vzpomínky na staré dobré časy.

Nechte se vtáhnout do tradičního zemědělského průvodu, který projde ulicemi plnými radostných lidí, tance a barevných kostýmů. Zároveň si můžete vychutnat ukázky tradičních řemesel a prozkoumat řemeslné stánky s ručně vyrobenými výrobky.

Pro ty nejmenší návštěvníky připravujeme zábavné aktivity, jako jsou jízda na ponících a skákací hrady, které je rozesmějí do posledního chvíle. Věřte, že jejich úsměvy budou nezapomenutelné.

Večerní program bude připravený pro všechny milovníky hudby. Na naší scéně se objeví talentovaní hudebníci a kapely, které vás pobaví, naladí a zpříjemní váš večer. Od tradiční lidové hudby až po moderní žánry, najdete zde hudební perly pro každého.

Dožínky na Letné v roce 2023 jsou dokonalou příležitostí pro setkání s přáteli, pro rodinnou zábavu a pro propojení s naší zemí a jejími tradicemi. Přijďte a staňte se součástí této jedinečné události plné oslav, radosti a hojnosti.

Těšíme se na vás na Dožínkách na Letné v roce 2023!

Sdílet událost

bottom of page