top of page

Zajímavosti 

a Historie

Prodejna před 
rekonstrukcí

Prodejna po 
rekonstrukci

100_edited.jpg
32cc8c4f0aa08b2da7c0cb6caaa21682-9_edite
sys_media_260571_edited_edited.png
  něco málo o nás pro vás  

 Firma Řeznictví Stejskal s.r.o. vyrábí asi 150 druhů vlastních uzenářských výrobků. Používáme původní receptury, z nichž velká část pochází ještě z dob Františka Stejskala staršího. Ve výrobcích nepoužíváme žádné náhražky ani drůbeží separáty, které zajistí laciné, ale nekvalitní výrobky. Naše výrobky jsou vhodné pro bezlepkovou dietu. V současné době zaměstnáváme kolem

 26 zaměstnanců. Maso a uzeninu pravidelně rozvážíme chladícím autem do obchodů, restaurací, škol, školek, nemocnicí a do domovů pro seniory.

Chotěbořská prodejna má rozsáhlé zázemí a chladírny. Velkou výhodou je vlastní bourárna a výrobna za obchodem, kde maso zpracováváme, a tak je v prodejně maso a uzenina vždy čerstvá. Naše výrobna je vybavena moderními řeznicko-uzenářskými stroji. Máme i vlastní zrací komoru trvanlivých salámů, a tak může nabídnout i vlastní fermentované salámy, které zvítězili v soutěži regionální potravina Kraje Vysočina ve skupině za fermentovaný výrobek.

V roce 2008 firma získala podporu z EU a tak mohla proběhnout přestavba a přístavba jejího provozu, aby splňovala veškeré veterinární a hygienické normy. V listopadu v roce 2012 jsme otevřeli prodejnu v Havlíčkově Brodě. Společně s pekárnou Vilém s.r.o.,  prodáváme chlazené maso a uzenářské výrobky.

foto děda 2.jpeg

Foto : Františka Stejskala staršího.

Hlavním mottem našeho snažení je spokojený zákazník. Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře.
bottom of page